V torek, 4. novembra 2014, bomo za učence/ke OŠ »Jožeta Krajca« Rakek izvedli športni dan Plavanje. Odpravili se bomo na plavanje v vodno mesto Atlantis (Ljubljana).

Učenci/ke pridejo v šolo ob 8:10 (zbor pred glavnim vhodom), nato pa se bodo z razredniki odpravili po malico in se posedli po avtobusih. Predviden prihod nazaj ob 13:30 (kosilo bo učence/ke počakalo).

Učenci/ke naj imajo s seboj kopalke (plavalne hlače ne smejo segati preko kolen), veliko brisačo, zimsko kapo; tistim, ki imajo daljše lase, pa priporočam tudi plavalno kapo.

Za učence/ke, ki imajo opravičljiv razlog (zdravniško potrdilo) in ne smejo v vodo, bomo organizirali pohod na Stražnik (s seboj je potrebno imeti pijačo in primerno obutev).

Tisti, ki se bodo zaradi zdravniških razlogov udeležili pohoda, morajo do petka, 24.11. 2013, prinesti razredniku podpisano obvestilo, v nasprotnem primeru bomo zaračunali stroške avtobusnega prevoza.

S podpisom potrjujem, da se bo moj otrok _________________________________ 4. 11. 2014 udeležil pohoda.

Podpis:__________________

Športni pozdrav  .