V skladu s Pravilnikom o šolskem koledarju za osnovne šole (Uradni list RS, št. 50/12) bo zadnji dan pouka potekal v ponedeljek, dne 24. 06. 2013, zato je prisotnost učencev pri pouku na ta dan obvezna.

Prvi dve šolski uri bodo učenci preživeli s svojimi razredniki, kateri jim bodo podelili spričevala ter šolska priznanja.

Zadnji dan pouka pred dnevom državnosti šola organizira proslavo, zato bo v prostorih jedilnice dalje potekal kratek kulturni program in slavnostna podelitev priznanj in pohval.

Ob 11.05 se bomo učitelji skupaj z učenci preselili na igrišče pred šolo, kjer bo po posebnem razporedu potekala igra nogometa, nekaj učencev pa bo lahko po želji spremljajo tudi igro odbojke v veliki telovadnici.

Kosilo za učence 1.- 5. razreda bo ob 11.30, odhod avtobusa ob 12.00.

Učenke in učenci 6.- 8. razreda imajo kosilo ob 12.40, odhod avtobusa ob 13.00.

mag. Anita Ivančič