Dan človekovih pravic v Cankarjevem domu

V petek, 16. decembra, sta se dva člana Unesco kluba z mentorico udeležila 17. srečanja UNESCO ASP net mreže šol Slovenije. Dogodek se je odvijal v Cankarjevem domu. Na srečanju smo obeležili enega od najpomembnejših UNESCO svetovnih dni – DAN ČLOVEKOVIH PRAVIC. Po registraciji in uvodnem nagovoru nacionalnega koordinatorja smo si ogledali zanimivo, poučno in hudomušno predstavo Akord za akordom. V nadaljevanju dopoldneva so potekale dejavnosti v obliki različnih delavnic, ki so se preko različnih čutov in področij dotikale pomembnosti človekovih pravic. Učenca Irena in Erik sta sodelovala v delavnicah WorldCafe, ki so jih vodili prostovoljci Društva za ZN. Razglabljali so  o mladim zanimivih temah: o participaciji mladih, cenzuri in vključevanju mladih v družbo.

Več si lahko ogledate na priloženih fotografijah.

Komentariji so zaprti

Prihajajoči dogodki

• 19/06/20186.a ŠD Izberi si šport
  • 19/06/20186.b ŠD Izberi si šport
  • 20/06/20186. b, ND Rakov Škocjan
  • 20/06/20186. a, ND Rakov Škocjan
  • 22/06/2018Prireditev ob dnevu državnosti in zaključek šolskega leta
AEC v1.0.4
Copyright ©2013. OŠ Rakek - izvedba Edo Milavec - MV d.o.o.