V soboto, 29. 9. 2018, bo na šolskem stadionu in v njegovi okolici potekal 4. RAKOVŠKI OVIRATEK. Prihod v šolo je kot ponavadi, otroci naj bodo oblečeni v oblačila, primerna za kakšno blatno lužo, in obuti v športne copate z nedrsečim podplatom, saj se bodo gibali po različnih površinah (strmo, makadam, zemlja, trava). S seboj naj prinesejo rezervna oblačila in obutev (nogavice, hlače, majice, čevlji) in bidon za vodo. Malicajo v šoli.

Poleg ovirateka se bodo spopadli tudi s krajšim pohodom.

Športni dan se bo končal ob 12.40. Za učence z Unca bo zjutraj ob 8.10 organiziran prevoz na Rakek, nazaj na Unec pa se vračajo peš.

Jutranjega varstva in podaljšanega bivanja ne bo, poskrbljeno bo za malico in kosilo ter šolski avtobus zjutraj in popoldne ob 13.05.

V primeru slabega vremena bo v soboto pouk (ponedeljkov urnik, B-teden) in avtobusni prevoz tudi ob 14. uri.

Morebitno odpoved bomo sporočili v petek, 28.9.2018 .