Danes ste prvič prestopili šolski prag in zaslišali šolski zvonec, zato so vaši starši še posebej ponosni na vas. Tudi mi smo vas že nestrpno pričakovali in poskrbeli, da bo 1. šolski dan res poseben in vam bo še dolgo ostal v lepem spominu.

Kot vaša ravnateljica vam želim prijeten vstop v novo okolje, v novo obdobje, kjer boste spoznavali šolske klopi in spletli nova prijateljstva. Želimo vam zabavno pridobivanje znanja, da bi se na naši šoli počutili karseda lepo, prijetno in varno.

Vam, dragi starši, obljubljamo, da bomo vašim prvošolčkom dajali zgled pozitivnih osebnosti, vrednih zaupanja ter da bomo skupaj z vami pluli proti skupnemu cilju; to pa je samozavesten, kreativen otrok, zadovoljen s svojim življenjem. Ne pozabite, da ste starši največji vzorniki svojim otrokom, zato vam polagam na srce, da poskrbite za njihovo varnost in jih spremljate na poti v šolo.

Naj bo 1. šolski dan obsijan s soncem!

[coolEye search=SprejemPrvosolcevRakek2014 how=album puser=osrakek source=picasa]