Miklavžev sejem bil je živ … tudi za nas

V izdelke je bilo potrebno vložiti veliko truda. Več tednov smo se učenci zadnje triade po pouku pridno zbirali na delavnicah in kot po tekočem traku izdelovali magnetke, voščilnice in aranžmaje. V zadnjem tednu smo pekli piškote in parkeljne. Večino smo spekli v šoli, veliko pa tudi doma. Potrebno je bilo le še vse lepo zaviti in se odpraviti na sejem.

V soboto smo že zgodaj zjutraj pripravili stojnico. Obiskalo jo je zelo veliko ljudi in izdelkov je bilo iz minute v minuto manj. Zbrali smo precej donacij, za kar se vsem, ki so nam namenili kakšen evro, iskreno zahvaljujemo. Izkupiček bo namenjen izmenjavi učencev osmega razreda naše šole z učenci mednarodne šole iz Švice, ki bo potekala v maju 2017.

Z udeležbo na Miklavževem sejmu smo zelo zadovoljni, še posebej veseli pa smo, ker je bil naš trud nagrajen z vašimi donacijami in pohvalami.

Zala Stražišar, 8.a

Fotografije si lahko ogledate TUKAJ.

Komentariji so zaprti

Prihajajoči dogodki

• 10/12/2018ND- Postojnska jama, 9.a
  • 11/12/2018Šolsko tekmovanje za Cankarjevo priznanje (4.-9. razred)
  • 11/12/2018PZ - NAR 6.b
  • 11/12/2018PZ -KEM, 8. A
  • 13/12/2018PZ GEO 7.b
  • 13/12/2018Pisni preizkus SLJ 9. a
AEC v1.0.4
Copyright ©2013. OŠ Rakek - izvedba Edo Milavec - MV d.o.o.