V četrtek, 12. 12. 2013, smo imeli na PŠ Unec že tradicionalne novoletne delavnice za otroke in njihove starše, stare starše …

Skupaj z učenci smo pripravili tudi novoletni sejem. Del zbranega denarja bomo donirali za socialno ogrožene družine. Vsem, ki ste z nakupom izdelkov prispevali k temu, se najlepše zahvaljujemo.

Na delavnicah so otroci in mladi po srcu ob izdelovanju svečnikov in smrečic za namizno dekoracijo zopet pokazali svojo neomejeno domišljijo in ustvarjalnost.

Za obisk na delavnicah in obilico dobre volje se vsem najlepše zahvaljujemo. Upamo, da boste dobro voljo in kreativnost podelili tudi naprej.

učenci in učiteljice PŠ Unec

[coolEye search=NovoletneDelavniceNaPSUnec2013# how=album puser=OSRAKEK source=picasa]