Področno tekmovanje v namiznem tenisu

četrtek, 21. 2. 2019, smo na OŠ »Jožeta Krajca« Rakek organizirali področno prvenstvo v namiznem tenisu za osnovne šole. Tekmovanje se je pričelo ob 9:30 ter zaključilo ob 13:30. Skupno je na tekmovanju nastopilo 36 učencev ter učenk iz OŠ Osmih talcev Logatec, OŠ M. Vilharja Postojna, OŠ M. Gasparija Begunje, OŠ A. M. Slomška Vrhnika, OŠ Notranjski odred Cerknica in OŠ J. Krajca Rakek.
Učenci in učenke naše šole so bili na tekmovanju zelo uspešni in nekateri so se uvrstili tudi v četrfinala državnega tekmovanja.

Šolo so na tekmovanju zastopali: Timo Urbas, Gal Hribernik, Bernard Mišič,  Vid Brezec, Juš Kovšca, Ažbe Pivk, Matic Vodošek, Tim Predalič, Nemanja Dević, Kaja Zadravec, Sanja Mihajlovska, Tine Krpan in Lina Kovšca.

DOSEŽKI:
EKIPNO:  1.  OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK (T. Krpan, V. Brezec, L. Kovšca, K. Zadravec, S. Mihajlovska)

UČENCI ABSOLUTNA KATEGORIJA A:
1. MIHA PODOBNIK (OŠ A. M. SLOMŠKA VRHNIKA)
2. TINE KRPAN (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)
3. TINE SMOLE (OŠ OSMIH TALCEV LOGATEC)

UČENCI  1.–5. razred (B):
1. ROK KOŠIR (OŠ A. M. SLOMŠKA VRHNIKA)
2. TIMO URBAS (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)
3. BRIN ŠIRAJ (OŠ M. GASPARIJA BEGUNJE) in MATEVŽ MIHELIČ (OŠ OSMIH TALCEV LOGATEC)

UČENKE  1.–5. razred (B1):
1. IZABEL RONER (OŠ OSMIH TALCEV LOGATEC)
2. EMA ZUPAN (OŠ OSMIH TALCEV LOGATEC)
3. KARIN ROK (OŠ OSMIH TALCEV LOGATEC)

UČENCI  6.–9. razred (C):
1. ŽAN OKORN (OŠ OSMIH TALCEV LOGATEC)
2. TJAŠ PETROVČIČ (OŠ OSMIH TALCEV LOGATEC)
3. VID BREZEC (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)

UČENKE  6.–9. razred (C1):
1. LINA KOVŠCA (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)
2. KAJA ZADRAVEC (OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK)
3. KIM GOSAK (OŠ OSMIH TALCEV LOGATEC)

Nekaj foto utrinkov najdete TUKAJ

Čestitke vsem nastopajočim!

Komentariji so zaprti

Prihajajoči dogodki

  • 27/05/2019MAT 3.B
  • 27/05/2019PZ SLJ 9. a
  • 27/05/2019PZ SPO 2.a
  • 27/05/2019PZ SPO- 2.a
  • 28/05/2019PZ SLJ 6. a, b
  • 29/05/2019PZ - TJA, 7. b
AEC v1.0.4
Copyright ©2013. OŠ Rakek - izvedba Edo Milavec - MV d.o.o.