Učenci šestih razredov so se v petek, 21. januarja, srečno vrnili iz šole v naravi na Rogli. Smučarskega tedna se je udeležilo 28 učencev, ki so jih spremljali učitelji smučanja Ludvik Palčič, Tomaž Lulik in Blaž Gavran ter učiteljici Julijana Bombač in Irena Mele. V četrtek sta udeležence šole v naravi obiskali tudi ravnateljica in pomočnica. Kljub pomanjkanju snega in spremenljivim vremenskim razmeram (od toplega sončnega vremena do sneženja) so učenci smučali po šest ur dnevno. Od koče na Pesku, kjer so bili nastanjeni, do smučišča jih je vozil avtobus, zato so vstajali pol ure prej, kot je bilo načrtovano. Kljub temu jim energije za športne in druge aktivnosti ni zmanjkalo. Zadnji dan je učence čakalo še tekmovanje v veleslalomu in preizkus praktičnega znanja, vsi pa so dobili priznanja glede na pridobljeno smučarsko znanje. Deset učencev je osvojilo naziv “smučar”, dvanajst “dober smučar” in šest “zelo dober smučar”.

Glede na to, da slika pove več kot tisoč besed, boste prešeren utrip z Rogle najlažje začutili s pomočjo fotografij:

[coolEye how=album puser=osrakek source=picasa search=Rogla2011]