V četrtek, 21. novembra, bomo izvedli tradicionalni Oviratek, že peti po vrsti.

Zbor otrok (5. – 9. r) je ob 8.10 na igrišču pred šolo. Učenci od 1. – 4. r pa hodijo s svojimi razredničarkami in se zberejo v svojem razredu. Oviratek se zaključi predvidoma do 12.40.

Reditelji poskrbijo za razdelitev malice in pospravijo embalažo od malice nazaj v kuhinjo.

Obvezna oprema vsakega ovirotekača je:

• pohodniška vodotesna in nedrseča obutev,
  • ustrezna oblačila za pohod – hodili boste po gozdu, kolovozih, makadamski cesti (športna, več plasti  – oblečeni bodite kot čebula, rezervne nogavice in majica),
  • bidon s pijačo (čaj, voda),
  • embalaža za šolsko malico,
  • nahrbtnik,
  • (zložljiv) dežnik,
  • pisalo,
  • IZNAJDLJIVOST, IGRIVOST, SPOŠTLJIVOST, ZDRAVA PAMET, RAZISKOVALNOST, USTVARJALNOST, ODGOVORNOST ZASE IN ZA SKUPINO IN malce ORIENTACIJE tudi pride prav.

V primeru, da nam vreme ne bo služilo dovolj,  bomo Oviratek prestavili in vas obvestili najkasneje v četrtek, 21. 11. 2019, do 7.00 ure zjutraj.

Hvala za razumevanje.