V torek, 12. 11. 2019, se bo 41 učencev 4.-9. razreda naše šole udeležilo šolskega tekmovanja za Cankarjevo priznanje. Letošnje tekmovanje ima naslov Jaz, ti, mi vsi. Učenci tekmovalci so v preteklih tednih pridno prebirali razpisana književna besedila in se o njih pogovarjali s svojimi mentoricami.

Tekmovanje za 4. in 5. razred bo ob 11. uri in bo trajalo 60 minut, za učence 6.-9. razreda pa ob 13. uri in bo trajalo 90 minut. Vse ostale informacije v zvezi s tekmovanjem bodo učenci dobili pri svojih mentoricah.

Neuradni rezultati tekmovanja bodo na strežniku DMFA objavljeni 21. 11. ob 17. uri, uradni rezultati pa 26. 11. 2019.

Vsem tekmovalcem želim veliko umetniškega navdiha in sreče pri pisanju tekmovalnih nalog.

Mojca Podobnikar, vodja tekmovanja