Datum: 5. 9. 2018 Pričetek ob:8:00 Zaključek ob: 13:30

Prevoz: avtobus   Stroški prevoza:?? /otroka  Ostali stroški: /(najem proge za učenec 6.r 21.7 eur/uro)

Stroški na učenca: cca 3 eur

Za učence/ke 6. – 9. razreda OŠ »Jožeta Krajca« Rakek bomo v sredo, 5. 9. 2018, izvedli ŠD Plavanje.

Učenci/ke pridejo v šolo ob 8:00 (zbor pred glavnim vhodom), nato pa se bodo z razredniki odpravili po malico in se posedli po avtobusih. Avtobus nas bo pripeljal na slovensko obalo (Koper). Aktivnosti se bodo izvajale do 12:30, ko se bomo odpravili proti domu. Vrnitev  na Unec je predvidena ob 13.25 in na Rakek ob 13:30. Kosilo bo učence/ke počakalo.

Učenci/ke naj imajo s seboj kopalke/plavalne hlače, veliko brisačo, zaščito za sonce (pokrivalo, krema).

Ker so napovedane visoke temperature, vam svetujem, da s seboj prinesete dodatno pijačo in kakšen zdrav prigrizek. Verjetno se bo našel tudi čas za sladoled:)

Strošek prevoza  bo prištet ostalim mesečnim stroškom (prehrana).

Učenci, ki se zaradi zdravstvenih (zdravniško opravičilo) ali drugih težav (pisna ali ustna obrazložitev staršev) ne morejo udeležiti plavanja, naj se nam pridružijo in bomo prilagodili izvajanje aktivnosti njihovim posebnostim. Prosim pa, da kakršnekoli posebnosti sporočite razredniku (pisno sporočilo, elektronska pošta).

8:00– zbor pred šolo (učenci gredo z razredniki po malico, razredniki javijo učiteljici Poloni manjkajoče učence)

8:10 – odhod avtobusa proti Primorski

9.15-30 – prihod na morje(Koper – Žusterna)

9:30 – 12:10 preverjanje znanja plavanja (6. r) in aktivnosti v vodi