Zveza prijateljev mladine v sklopu projekta Omogočimo sanje v času zimskih počitnic (februar 2017) pripravlja tabore za nadarjene učence.

Na Domu Miloša Zidanška na Pohorju bodo pripravili tabore za nadarjene – tokrat na temo LOGIKE (za učence 7. – 9. razreda) IN KREATIVNEGA PISANJA ter GLEDALIŠČA (za učence 5. – 7. razreda), ki so jih zelo uspešno izvedli že v lanskih zimskih počitnicah. Tabori za nadarjene otroke so odlična priložnost za razvijanje sposobnosti otrok, saj z njimi ustvarjalno zapolnimo počitnice ter otrokom ob zabavi in druženju ponudimo še dodatna znanja in razvoj kreativnosti.

Tabore bodo izvedli v dveh terminih v času počitnic med 20. – 23. 2. 2017 in med 27. 2. – 2. 3. 2017. Podrobneje o taborih pa v najdete TU