Teden otroka, ki je letos potekal med 5. in 11. oktobrom, smo v oddelkih podaljšanega bivanja obeležili z različnimi dejavnostmi. Šolski koši so že nekaj časa klicali po prenovi, zato smo jih v tem tednu preoblekli, otroci pa so jih okrasili s svojimi kreativnimi idejami. Koši, pisanih barv in polni otroških motivov, že krasijo šolske prostore.

Ker se na šoli zavedamo pomena gibanja na svežem zraku, z otroki v podaljšanem bivanju izkoristimo lepo vreme za igro na igrišču, druženje, zabavo in sklepanje novih prijateljstev.

Za petek, 9. oktobra, smo načrtovali različne zabavne igre na prostem. Ker nam jo je vreme zagodlo, smo počakali na sončne dni. Danes nas je sonce ponovno zvabilo ven. Otroci so se preizkusili v različnih gibalnih spretnostih in natančnosti ter pokazali, kako si znajo med seboj pomagati in sodelovati.