V četrtek, 14. 2. 2019,  bo v kulturnem domu Cerknica ob 19.30 potekal Valentinov koncert z Alyo. Na odru se bodo skupaj z Alyo predstavili tudi naši učenci, ki obiskujejo pevski zbor (od 3. do 9. razreda).

Generalka bo potekala na dan dogodka, zato pripeljite otroke v kulturni dom ob 18.00 uri. Tam bomo učiteljice prevzele vaše otroke, vas pa vabimo na koncert ob 19.30. Otroci so lahko oblečeni v kavbojke in barvno majico.

Po koncertu sledi slikanje z Alyo in avtogrami.

Lepo vabljeni. Če še nimate vstopnice, jo rezervirajte na spodnjem kliku

rezervacija kart

Starše učencev mladinskega pevskega zbora čakajo rezervirane karte na blagajni kulturnega doma Cerknica (na vaji smo se dogovorili o točnem številu kart – povprašajte otroke).

Starši učencev otroškega pevskega zbora naj mi po e-pošti (tina.milavec@guest.arnes.si) čimprej sporočijo število kart.

Prosim, da karte prevzamete najkasneje do torka, 12. 2. 2019.

Alya nas je sicer obiskala v četrtek, 7. 2. 2019. Spodaj so posnetki vseh treh skladb, ki jih bomo zapeli na Valentinovem koncertu.

Lepo vabljeni!

Tina Milavec, mentorica šolskih zborov