V nedeljo, 30. januarja, je v športni dvorani osnovne šole Miroslava Vilharja v Postojni potekalo dvoransko regijsko prvenstvo osnovnih in srednjih šol v lokostrelstvu. Med 95 tekmovalci je bilo tudi osem učencev OŠ Jožeta Krajca Rakek. V kategoriji od 1. do 3. razreda so streljali Miha in Matej Godeša, Nik Istenič in Primož Mekina. Matej je za las zgrešil kolajno in končal na četrtem mestu, Nik je bil sedmi, Miha osmi, Primož pa je tekmovanje zaključil kot deseti.

V kategoriji od 4. do 6. razreda smo imeli štiri tekmovalce. Rakovško šolo so zastopali Rok Vesel, Tadej Gašparovič, Luka Avsec in Žiga Škufca. Rok je osvojil bronasto medaljo, Tadej je bil sedmi, Luka osmi, Žiga pa deveti. Rakovčani so bili prisotni tudi v ekipnem delu tekmovanja, kjer so Rok Vesel, Tadej Gašparovič in Žiga Škufca osvojili šesto mesto.

Vsem tekmovalcem za dosežene rezultate iskreno čestitamo!

[coolEye how=album puser=osrakek source=picasa search=Lokostrelstvo3012011]