V četrtek 15. 12. 2011, se bo pričelo atletsko tekmovanje NOTRANJSKO-KRAŠKE LIGE za sezono 2011/2012. Prva tekma se bo izvajala v Ilirski Bistrici, udeležijo pa se je lahko atletinje in atleti iz športnih društev in osnovnih šol, ki so se odločila za sodelovanje v ligi. Na posamezno tekmovanje se lahko prijavijo tudi šole in društva, ki izrazijo interes za udeležbo med letom.

PRIJAVA:
Vsi učenci/ke, ki se boste posameznega tekmovanja udeležili, morate OBVEZNO predhodno obvestiti učitelje ŠVZ, da vas lahko prijavijo na tekmovanje (brez prijave udeležba ni mogoča).

PREVOZ:
Za prevoz učencev/k na posamezno tekmovanje poskrbijo starši, šola pa bo na vsakem tekmovanju zagotovila spremljevalca, ki bo učence/ke spremljal.

Več informacij najdete  TUKAJ