Za učence 3., 4., in 5. razredov bomo v petek, 18. septembra 2015, organizirali športni dan. Otroci se bodo pomerili v dokaj novi športni disciplini v Sloveniji, in sicer Tee- ball (vrsta baseballa, prirejena za mlajše otroke) in v ovirateku. Vse dejavnosti bodo potekale na stadionu in v okolici šole na Rakeku.

Otroci naj pridejo v šolo kot ponavadi, oblečeni pa naj bodo v športno opremo (trenirka, spodaj kratke hlače, majica s kratkimi rokavi, jopica ali pulover.) Toplo priporočam tudi bidon ali plastenko z vodo, ki jo lahko odnesejo s seboj na stadion.

Zavod ŠKL, ki organizira Teeball, bo za otroke omogočil brezplačno malico na ta dan.

Otroci z Unca imajo organiziran prevoz, in sicer 8.15 s postaje ob glavni cesti, zato naprošam vse (tudi vozači, ki pridejo z avtobusom), da so v šoli najkasneje do  8.10, ko bodo skupaj z učiteljicama odšli na avtobusno postajo. Povratek je predviden do 12.40.

Športni pozdrav.                                                                                                                  Polona Klopčič

učiteljica športa