Naslednji teden (23. – 27. 11. 2015) bomo v okviru projektnega tedna izvedli Unescov projekt Spoznavam preteklost, razumem sedanjost, gradim prihodnost.
Načrtovane dejavnosti bomo izvajali v obliki delavnic na šoli, vsak razred pa bo en dan preživel v Hiši izročila v Dolenji vasi:
6. a v ponedeljek, 23. 11.
7. a v torek, 24. 11.
8. a, 8. b v sredo, 25. 11.
9. a, 9. b v četrtek, 26. 11.
Učenci naj imajo s seboj manjši nahrbtnik za šolsko malico.
Prevoz v Hišo izročila bo organiziran z redno avtobusno linijo. Učenci naj bodo v šoli ob 8.00 (vozači pridejo z avtobusom) in prevzamejo malico. Ob vrnitvi v šolo bodo imeli čas za kosilo.
Znesek 10€, ki vključuje vstopnino in delavnice v Hiši izročila ter material za delavnice na šoli, bo obračunan v decembru na redni mesečni položnici za mesec november.

Ob tej priložnost vse starše, stare starše in ostale krajane Rakeka prisrčno vabimo na zaključno prireditev, ki bo v petek, 27. novembra, od 11.50 do 12.40, ko bomo koščke naše skupne preteklosti predstavili in začinili z razigranostjo današnje generacije.
Lepo vabljeni!