Spoštovani starši,

v torek, 15. marca 2016, se z učenci otroškega (3., 4. in 5. razred) in mladinskega pevskega zbora OŠ Rakek (matična šola) odpravljamo na območno pevsko revijo »Mavrična pesem« v Stari trg pri Ložu.  Odhod avtobusa izpred šole bo na dan nastopa ob 15.30. Vračamo se okoli 20.30.  Avtobus bo  učence pripeljal in odložil pred šolo.

Učenci otroškega pevskega zbora naj bodo oblečeni v črno-belo kombinacijo (tako, kot za nastop na krajevnem prazniku), učenci mladinskega pevskega zbora pa naj bodo oblečeni samo v črno. S seboj naj imajo copate, če je le možno v temnejših barvah. Za hrano bo poskrbel organizator revije.

Revija je zaprtega – tekmovalnega tipa, zato se starši dogodka ne boste mogli udeležiti.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav,

mentorica Tina Matičič

Programski list