Dragi učenci, učitelji, dobrodošli nazaj v šoli!

Počitnice so za nami, upam, da ste jih lepo preživeli, saj smo na pragu novega šolskega leta pred novimi načrti, novimi izzivi.

Kot vaša ravnateljica si pri oblikovanju šolskega programa želim ustvarjalnega sodelovanja z vami in vašimi starši, zato bom vesela vaših pobud, predlogov, na vas pa je, da spoštujete šolska pravila, hišni red ter avtoriteto slehernega učitelja. Skupaj z učitelji se bomo trudili, da bo vaše izobraževanje uspešno, skrbeli za raznolikost in pestrost šolskega programa, zato bodite kreativni, vedoželjni, zahtevni do sebe in odgovorni, spoštljivi do drugače mislečih, sodelujte in si pomagajte med seboj.

Želim vam uspešno šolsko leto 2016/17 in ne pozabite, da se ne učimo za šolo, ampak za življenje.

Vam, spoštovani učitelji, želim veliko moči in ustvarjalne potrpežljivosti.

Spoštovani starši, zahtevajte od svojih otrok najboljše, kar zmorejo, zahtevajte, da so v odnosu do vas, sošolcev in zaposlenih na šoli spoštljivi.

Srečno vsem!

Ravnateljica, mag. Anita Knez