Obvestilo

V ponedeljek, 28. 11. 2016, bomo učence naše šole, ki obiskujejo obvezne in neobvezne izbirne predmete s področja športa, tako ko vsako leto doslej peljali na ogled košarkarske tekme ABA lige, kjer se bosta pomerila Union Olimpija in Crvena zvezda. Tekma bo na sporedu ob 17. uri.

Pred tekmo so za nas organizirali še navijaške delavnice, ki bodo predvidoma trajale eno uro, zato je odhod z Rakeka ob 15.15, povratek pa je predviden do 20. ure. Učence bomo pobirali in odlagali tudi na avtobusni postaji na Uncu.  Na Rakeku pa je zborno mesto pred 1. triado.

Strošek prevoza bo prištet mesečni položnici za malico.

Prosim, da spodnji obrazec izpolnite in odrežete, otroci pa naj ga vrnejo svojemu učitelju/ici za športno vzgojo najkasneje do srede, 23. 11. 2016.

Za kakršne koli dodatne  informacije sem staršem na voljo na mojem elektronskem naslovu polona.klopcic@guest.arnes.si.

Lep športni pozdrav

Polona Klopčič, učiteljica ŠPO