Obveščam vas, da bo tehniški dan – Usposabljanje za kolesarski izpit (prometni in spretnostni poligon) zaradi napovedanih padavin v četrtek prestavljen na petek, 7. 4. 2017.

Učenci pridejo  na matično šolo Rakek v spremstvu staršev s kolesarsko opremo (kolo, čelada). Vsi se zberemo pred telovadnico ob 8.20 uri. Razpored aktivnosti je zapisan na obvestilu, ki so ga učenci prejeli prejšnji teden. Učenci naj s seboj prinesejo tudi dodaten napitek. Hišnik Bojan Šivec bo ob zaključku tehniškega dne kolesa unških učencev odpeljal s prikolico nazaj na Unec. Učenci 5. b razreda pa se bodo vrnili nazaj na Unec s šolskim avtobusom ob 13.00 uri. V primeru dežja bo potekal pouk po urniku, tehniški dan – Usposabljanje za kolesarski izpit pa bomo prestavili na naslednji teden. Dan izvajanja bo znan naknadno. Učenci in starši boste pravočasno obveščeni. Hvala za razumevanje.

Nosilka izvedbe: Anita Šen