Jutri, v torek, 13.6.2017, se bomo s člani mladinskega pevskega zbora udeležili največjega pevskega dogodka Zborovski bum v Mariboru. Na stadionu Ljudski vrt se bomo pridružili več kot 5000 pevcem različnih osnovnih šol iz Slovenije.
Dogodek bodo gledalci in poslušalci lahko v živo brezplačno spremljali  na tribunah stadiona Ljudski vrt v Mariboru ali na 1. programu Radia Slovenija, Radia Maribor in Radia Koper, saj bo vzpostavljen neposreden prenos v živo. Prireditev bo snemala RTV SLO ter ga predvajala na 1. programu Televizije Slovenije, in sicer na državni praznik, 25. 6. 2017.

Več o samem dogodku:

Tukaj

Dobimo se na železniški postaji na Rakeku ob 7.45. Odhod v Ljubljano je ob 8.00 uri. Nazaj se vrnemo ob 23.00 uri.

Učenci naj imajo s seboj sendviče, pijačo, prigrizke, pokrivala, sončna očala in kremo (po želji) ter mobilni telefon.

Mentorica: Tina Matičič