OBVESTILO

V SREDO, 31. januarja, bomo za učence izbirnih predmetov organizirali ogled tekme evropskega prvenstva v futsalu med Portugalsko in Romunijo, ki bo potekala v Stožicah. Odhod je predviden ob 16.45 izpred šole na Rakeku (Unec 16.50 na avtobusni postaji). Učence z Unca bo na avtobusni postaji nasproti pokopališča pričakala učiteljica Anja Š. Istenič. Vstopnine ni. Strošek prevoza bo prištet k položnici za mesec januar. Povratek na Rakek je predviden do 20.15 ure.

Če boste po otroke prišli pred šolo na Rakek (Unčani na avtobusno postajo pri Portusu),  vas naprošam, naj imajo otroci s seboj svoj mobilni telefon, saj vam natančne ure povratka ne morem posredovati. Kdor mobilnega telefona nima,  bo lahko poklical z mojega, ko se bomo vračali.

Športni pozdrav

Polona Klopčič

Tomaž Lulik

Prosim, da s podpisom spodnjega obrazca potrdite seznanjenost s tem, da se vaš

otrok ___________________________ udeleži ogleda tekme v sredo, 31. 1. 2018.

Rakek, _________________________                                 Podpis starša / skrbnika: ____________________________