V petek, 7. 9. 2018, se bo naša šola predstavila na finalni prireditvi Žogarija, ki bo potekala v Ljubljani. Otroci pridejo v šolo kot ponavadi, vrnemo pa se najkasneje do 14. ure. Zjutraj bodo dobili malico, zato naj imajo s seboj manjši nahrbtnik. Svetujem, da so športno in vremenu primerno oblečeni  (pokrivalo, krema za sončenje). S seboj naj prinesejo tudi kakšno plastenko dodatne pijače (vode). Zbor učencev je pred prvo triado ob 8.20.

Športni pozdrav Polona Klopčič

Prosim, da spodnji obrazec izpolnite in odrežete, otroci naj ga vrnejo svoji razredničarki oziroma meni, najkasneje do srede, 5. 9. 2018.

Za kakršne koli dodatne  informacije sem staršem na voljo na mojem elektronskem naslovu polona.klopcic@guest.arnes.si.

Lep športni pozdrav,

Polona Klopčič, učiteljica ŠPO

__________________________________________________________________________________

S podpisom potrjujem, da se bo moj otrok _________________________________ udeležil tekmovanja.

Ime in priimek

Podpis