Spoštovani starši!

V aprilu se bodo učenci preizkusili tudi v spretnostnem poligonu. Vaš otrok potrebuje kolo in kolesarsko čelado. Svetujem vam, da preverite velikost kolesa in čelade ter obvezno opremo na kolesu. Poleg tega naj otrok tudi sede na kolo in se pred spretnostnim poligonom skupaj z vami zapelje na kakšno krajšo pot, da pridobi občutek vožnje s kolesom. Spretnostni in prometni poligon izvedemo kot tehnični dan v dopoldanskem času. To pomeni, da je spretnostni in prometni poligon namenjen vsem otrokom, tudi tistim, ki morda do tega dne še ne bodo opravili teoretičnega dela kolesarskega izpita na računalniku. Dan izvedbe pa bo znan takoj, ko bo napovedano sončno vreme in bodo suhe asfaltne površine.

Mentorica: Anita Šen