Dragi učenci, spoštovani starši,

v četrtek, 25. 4. 2019, se bo naša šola predstavila na prireditvi Žogarija, ki bo potekala na Rakeku. Otroci pridejo v šolo kot ponavadi, po malici pa odidejo od pouka. Prireditev bo končana predvidoma do 13. 30 ure.

Kosilo in podaljšano bivanje bosta organizirana kot ponavadi.

Dobimo se v garderobi 1. triade. Svetujem, da so učenci športno in vremenu primerno oblečeni  (pokrivalo, krema za sončenje, športna oprema: kratke hlače majica, superge). S seboj naj prinesejo tudi kakšno plastenko dodatne pijače (vode) in dodatno malico. V primeru slabega vremena bo prireditev potekala v naši športni dvorani. Stroškov za učence ni.

Prosim, da spodnji obrazec izpolnite, odrežete in otroci naj ga vrnejo svoji razredničarki oziroma meni najkasneje do torka, 23. 4. 2019.

Za kakršnekoli dodatne  informacije sem staršem na voljo na mojem elektronskem naslovu polona.klopcic@guest.arnes.si.

Lep športni pozdrav

Polona Klopčič, učiteljica ŠPO