Tudi letos smo za učence izbirnega predmeta nemščina organizirali ekskurzijo v Avstrijo, ki jo bomo izpeljali jutri – v soboto, 11. 5. 2019.

Skupaj z vrstniki s štirih drugih osnovnih šol bomo obiskali grad Riegersburg, si ogledali predstavo ptic ujed, se posladkali v čokoladnici Zotter, na domačiji Pechmann pa si bomo ogledali stari mlin za pridelovanje bučnega olja in mini živalski vrt.

Odhod izpred šole na Rakeku bo ob 6.05 (zberemo se ob 5.50).

Za jutri je napovedano spremenljivo vreme, možen je tudi dež. Poskrbite za primerno obutev in obleko, s seboj vzemite tudi dežnik ter malico in pijačo za enodnevno potepanje. Ne pozabite na veljavno osebno izkaznico ali potni list.

Prihod domov je predviden okrog 20. ure, avtobus bo ustavil na Uncu ter na Rakeku pri cerkvi in pred šolo.

Učiteljica Anja Šircelj Istenič