Spoštovani!

V času zaprtja šole – predvidoma v naslednjih dveh tednih (od 16. do 27. marca) – bomo izpeljali pouk na daljavo, kolikor bo v posameznih razredih ter pri posameznih predmetih mogoče.

Prosimo vas, da spremljate obvestila glede dela za šolo:

• na svojih elektronskih naslovih,
  • na spletni strani šole – pod zavihki posameznih razredov,
  • na spletni strani šole – pod zavihkom spletne učilnice.

Učitelji, ki bodo objavljali naloge pod zavihkom razreda, bodo zaradi lažje preglednosti naredili objavo z imenom svojega predmeta ter ga v naslednjih dveh tednih posodabljali z novimi vnosi (bodite pozorni na datume vnosov).

Vsi strokovni delavci bomo v času delovnih dni med 8h in 14h dosegljivi preko elektronske pošte, zato nas lahko v primeru kakršnihkoli vprašanj in nejasnosti kontaktirate. Naši elektronski naslovi so objavljeni pod zavihkom učenci in starši.

V nujnih primerih pa nas lahko v času delovnih dni med 8h in 14h kontaktirate tudi telefonsko, in sicer na:

• 040 206 920 (mag. Anita Knez, ravnateljica)
  • 040 206 930 (Anja Šircelj Istenič, pomočnica ravnateljice)
  • 040 309 284 (Nina Granfola, vodja PŠ Unec)
  • 040 206 931 (Tjaša Prudič, šolska svetovalna delavka)

V dogovoru z Občino Cerknica vas obveščamo, da Osnovna šola Rakek v času zaprtja šole nima organiziranega varstva otrok.

Zavedamo se, da nas vse skupaj čakata dva tedna, polna izzivov in preizkušenj, zato upamo, da bomo s skupnim sodelovanjem uspeli v čim večji meri izpolniti zastavljene vzgojno-izobraževalne cilje.

Želimo vam obilo zdravja in mirne dni,

vodstvo šole