Spoštovani starši in učenci.

Obveščamo vas, da tisti, ki v petek, 13. 3. 2020, niste uspeli prevzeti svojih učbenikov in zvezkov, lahko to storite še v ponedeljek, 16. 3. 2020, med 9.00 in 10.30 v učilnici 1. razreda na Rakeku.

Po priporočilih Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport naj bi v naslednjih dveh tednih poskusili izpeljati pouk na daljavo, kolikor bo pač v posameznem razredu ter pri posameznem predmetu mogoče.

Zato naprošamo starše oz. učence razredne stopnje (1. – 5. razreda), da danes  (v petek, 13. 3. 2020) do 15.30 v šoli (na Rakeku in Uncu v učilnicah 1. razreda) prevzamete svoje učbenike, delovne zvezke in zvezke, da boste lahko po navodilih svojih učiteljev reševali naloge in tako ali drugače razgibavali svoje možgančke.

Nadaljnja navodila glede šolskega dela na domu bomo objavili na spletni strani šole.