Spoštovani starši in učenci!

Kot je že znano, je šola od danes, 16. 3. 2020, do preklica zaprta.

V poplavi različnih informacij s strani državnih organov smo se podobno kot večina šol v naši regiji nazadnje odločili, da začnemo pouk na daljavo izvajati s ponedeljkom, 23. 3. 2020. Navodila za delo doma prestavljamo na naslednji teden.

Vam, dragi učenci, pa kljub vsemu priporočamo, da za ohranjanje učne kondicije in ritma delovnih navad v tem tednu izkoristite čas za branje, računanje, učenje skozi igro, ponavljanje snovi z različnimi zanimivimi nalogami, ki jih najdete na spletu, urejanje šolskih potrebščin, igranje družabnih iger s svojimi domačimi, vzdrževanje telesne kondicije … pa ne pozabite na zdravo prehranjevanje in dovolj spanja.

Spremljajte našo šolsko spletno stran, kjer bomo še naprej objavljali vse pomembne informacije in spremembe.

Želimo vam veliko zdravja in lepih trenutkov v družinskem krogu,

vodstvo šole