SPLOŠNA NAVODILA UČENCEM in UČENKAM ZA PREDMET ŠPORT

Pozdravljen-a,
za vsak dan v tednu, ko imaš na urniku uro predmeta ŠPORT, ti bova posredovala navodila za delo (navodila bodo na spletu objavljena najkasneje tisti dan zjutraj). Pričnemo v ponedeljek, 23.3.2020.

V prihodnje bodo vse aktivnosti  predmeta ŠPORT objavljene pod zavihkom DEJAVNOSTI/ŠPORT/DELO NA DOMU oz. TUKAJ

Kljub temu, da imaš po predmetniku na teden 2 ali 3 ure športa (za te ure boš imel-a navodila objavljena), pa predlagava, da razne športne dejavnosti izvajaš vsak dan.

Za dodatne športne dejavnosti, ki jih boš izvajal-aa samoiniciativno bi te prosila, da vodiš svoj dnevnik vadbe in nama ga ob ponovnem srečanju prineseš v šolo (upava, da se vidimo čim prej :)) – primer dnevnika dodatne vadbe imaš TUKAJ!!!

• Bodi aktiven-a vsak dan, saj bo to pripomoglo k tvojemu zdravju in ohranjanju telesne kondicije.
  • Bodi aktiven-a vsaj eno uro na dan.
  • Vaje in aktivnosti izvajaj sam-a (brez družbe sošolcev), še bolje pa v družbi staršev ali brata ali sestre.

Lepo te pozdravljava.
Tomaž in Polona