Spoštovani starši, učenci in učitelji!

V teh petih tednih pouka na daljavo smo premagali veliko izzivov, se med seboj povezali na drugačen način in se naučili ogromno novosti.

Dragi starši, zahvaljujem se vam za vsa sporočila, ki mi jim pošiljate po različnih kanalih. Hvala, da svojim otrokom pomagate pri pouku na daljavo in ostajate dobre volje.

Dragi učenci, šolski hodniki so brez vas neobičajno tihi in prazni. Pogrešam vas in komaj čakam, da se vrnete v šolske klopi.

Iskreno se zahvaljujem vsem učiteljem/icam, ki zagnano in ustvarjalno iščete nove oblike, metode in vsebine dela z namenom, da bi svoje učence čim bolj motivirali in pri tem razbremenili starše. Zavedam se, da se vsakodnevno spopadate z novimi izzivi ter navodili vodstva in stroke.

Učencem, staršem in učiteljem želim, da si v času prvomajskih počitnic vsaj malce odpočijete, zadihate in naberete novih moči za čas, ki je pred nami.

Ravnateljica, mag. Anita Knez