OBVESTILO

Učenci 3. a in 3. b razreda bodo imeli v petek, 9. 10. 2020, naravoslovni dan na temo KMETIJA. Odpravili se bomo v CŠOD na Medvedje Brdo. Pod vodstvom njihovih učiteljev si bomo ogledali dve kmetiji, spoznavali življenje in delo na kmetiji.

Učenci naj bodo primerno obuti in oblečeni – nepremočljivi čevlji, topla oblačila, trak za ušesa. S seboj naj imajo nahrbtnik, v katerem morajo imeti plastično posodico za šolsko malico in stekleničko za pijačo.

Odhod izpred šole na Rakeku bo ob 8.10, na Uncu z avtobusnega postajališča ob 8.15.

Vrnili se bomo do 12.40. Po vrnitvi v šolo se vključijo v OPB.

Stroške izvedbe (2 € vodenje, avtobus) bodo obračunani na položnici za mesec oktober.

Rakek/Unec , 5. 10. 2020                                                                             razredničarki  3. a, 3. b