Dragi učenci in učenke, spoštovani starši!

Zaradi slabe trenutne epidemiološke situacije v Sloveniji je MIZŠ na podlagi odločitve Vlade RS izdal sklep, da se jesenske počitnice za vse osnovnošolce podaljšajo do 8. 11. 2020.

Od epidemiološke slike v naslednjem tednu bo odvisno, kako bo potekal pouk od ponedeljka, 9. 11. 2020, dalje. O tem vas bomo obvestili.

Želimo vam, da bi naslednji teden preživeli kar se da prijetno in aktivno. Izkoristite čas za lepe trenutke v krogu svoje družine in ne pozabite na gibanje na svežem zraku. Z namenom ohranjanja učne kondicije pa vam svetujemo, da v tem času preberete kakšno zanimivo knjigo, revijo ali strip, se morda preizkusite v reševanju križank in ugank, si ogledate katero izmed poučnih oddaj na televiziji, ponovite učno snov ali pa pregledate svoje zapiske v zvezkih in jih po potrebi uredite.

Še naprej vam želimo veliko sončnih in zdravih dni,

vodstvo šole