Spoštovani starši,

včeraj zvečer smo z MIZŠ dobili potrjeno – popoldne napovedano – spremembo glede ponedeljkove izvedbe pouka za učence 1. triade.

Vlada dopušča, da se pouk za učence 1. triade lahko izvaja v šoli tudi v ponedeljek, v kolikor šola zmore poleg izvajanja pouka zagotoviti vzporedno testiranje učiteljev in drugih zaposlenih, ki prihajajo v stik z učenci.

Na šoli smo se organizirali tako, da bomo to lahko izvedli, zato bo v ponedeljek, 1. 2. 2021, pouk za učence 1. triade potekal v šoli. Za tiste učence, ki so v tem obdobju prijavljeni v jutranje varstvo/podaljšano bivanje, je ta dan organizirano tudi varstvo. Šolski avtobus vozi po istem urniku kot prejšnji teden.

Še enkrat vas naprošamo, da starši sami redno skrbite za prijavo/odjavo svojih otrok na prehrano preko spletne aplikacije na šolski spletni strani.

Za učence 4.–9. razreda poteka pouk še naprej na daljavo.