Spoštovani učenci, starši in učitelji!

PREDSTAVLJAMO VSESLOVENSKO AKCIJO »KDOR NE SKAČE, NI SLOVEN’C«.

Kako se je rodil navijaški slogan Kdor ne skače, ni Sloven’c? KLIK

Kdor ne skače, ni Sloven’c v AKCIJI

Vsi skupaj zbiramo 2.111.641 preskokov kolebnice. Za vsakega prebivalca naše lepe deželice po en skok. En skok na bolje. S sloganom: Skači s kolebnico, preskoči COVID.

TUKAJ lahko spremljate kako nam gre.

Učence 6.–9. razreda  naprošam, da dnevno vnesejo število svojih skokov v razpredelnico v svoji ekipi za šport v datotekah pod imenom KDORNESKAČENISLOVENC.
Za učence 1.–5. razreda ter kolege učitelje pa število vaših dnevnih preskokov kolebnice zbiram v Klepetu Teams Polona Klopčič. Vse naše skoke bom dnevno vpisovala v aplikacijo »Kdor ne skače, ni Sloven’c«.
K skakanju vabimo tudi starše. Vsak skakajoči starš vpiše svoj rezultat kot rezultat svojega otroka.
Učitelji tudi lahko pripomoremo.
Skoke posreduješ vsak dan sproti, da lahko vsi spremljamo rezultat naše šole in cele Slovenije. Vrstni red in SKUPEN slovenski dosežek šol bo objavljen vsak dan na šolski spletni strani.
Vse pa se začne in konča s FAIR PLAY-em. Prosim, da pošteno posredujete svoje dosežke. Glavni cilj je seveda gibanje in zdravje.

Izkoristi teh 12 dni in #preskociCOVID!

Športni pedagogi Slovenije