Pozdravljeni,

v ponedeljek, 13. 9. 2021, bomo za učence/-ke 5. razreda in v torek, 14. 9. 2021, bomo za učence/-ke 4. razreda  izvedli športni dan – ROLANJE.
Učenci/-ke pridejo v šolo ob 8.20 (vozači pridejo normalno z redno linijo avtobusa), nato pa se bodo z razredničarko odpravili na atletski stadion, kjer bo športni dan potekal.

Zaključek športnega dne je predviden ob 12.40.

Vsak učenec/-ka mora imeti s seboj čelado (lahko kolesarsko), rolerje in ščitnike za roke in noge. Na športnem dnevu bo poskrbljeno tudi za tiste učence/-ke, ki niso še nikoli rolali.

Učenci/-ke naj imajo s seboj nahrbtnik, v njem pa dodatni napitek in športno opremo.

V primeru slabega vremena bo športni dan odpovedan in bo potekal pouk po urniku za tisti dan. V primeru odpovedi bo že zjutraj obvestilo na šolski spletni strani.

Športni pozdrav               .                                                                                                                                                            Tomaž Lulik, prof. ŠVZ