V sredo, 29. 9. 2021, smo se četrtošolci in petošolci pošteno razmigali. Učitelji športa Polona, Tomaž in Matjaž so za nas pripravili športni dan z naslovom Šport skozi čas. Delo je potekalo na štirih postajah, na katerih smo se preizkusili v igri teeball (poenostavljena različica bejzbola), v spretnostih z roko in z nogo. Ogledali smo si tudi razstavo, ki so jo pripravila lokalna športna društva in je v teh dneh na ogled v šolski jedilnici. Dan se je zaključil s pravcatim tekmovanjem. Učenci sosednjih razredov smo se pomerili v igri med štirimi ognji.

Čeprav smo športno druženje zaključili nadvse tekmovalno, smo domov odšli predvsem z mislijo, da s skupnimi močmi, sodelovanjem in vztrajnostjo lahko premagamo še tako velike izzive.

Nekaj športnih fotoutrinkov si lahko ogledate TUKAJ.

Še enkrat hvala učiteljem športa za pester in zanimiv dan! 🙂

Učenci 4. in 5. razredov z razredničarkami