Spoštovani starši, dragi učenci!

Zaradi slabšanja trenutne epidemiološke slike in kadrovskih težav, s katerimi se trenutno srečujemo na šoli, vas obveščamo, da bomo s četrtkom, 13. 1. 2022, do nadaljnjega spremenili urnik drugega šolskega avtobusa.

Urnik jutranjega avtobusa ostaja enak.

Po pouku bo :

• prvi avtobus odpeljal enako kot doslej – ob 13.10,
  • drugi avtobus pa že ob 14.00 izpred matične šole.

Večina učencev s poukom zaključi že po 5. ali 6. uri. Tiste učence, ki imate na določen dan 7 šolskih ur, pa naprošamo, da – če je možno – greste domov peš ali si priskrbite lasten prevoz. V primeru, da si prevoza ne morete priskrbeti, se z učiteljem 7. ure dogovorite, da vas predčasno spusti domov ter vam da navodila za samostojno delo.

Ker so v zadnjem tednu tudi za vzgojno-izobraževalne ustanove precej zaostrili pogoje, pod katerimi je predpisana napotitev v karanteno, se želimo s tem izogniti združevanju učencev iz različnih oddelkov v varstvu vozačev. Tudi pri drugih dejavnostih (izbirni predmeti, dopolnilni/dodatni pouk, jutranje varstvo, podaljšano bivanje, interesne dejavnosti …) bomo poskušali učence obdržati v mehurčkih v največji možni meri.

Lep pozdrav.

Anja Šircelj Istenič,