V sredo, 9. februarja 2022. bomo za učence/ke 7., 8. in 9. razreda izvedli ZIMSKI ŠPORTNI DAN.

Učenci/ke, ki se bodo odpravili smučat in drsat, pridejo v šolo ob 7.30, pohodniki pa ob 8.10 (pohodniki lahko pridejo v šolo z redno linijo avtobusa). Zbirno mesto za smučarje je pred športno dvorano, za drsalce in pohodnike pa pred 1. triado (pred pričetkom športnega dne se bodo učenci/ke morali samotestirati).

Učenci/ke lahko izbirajo med naslednjimi dejavnostmi (prijavili so se že na oglasni deski šole):
1. ALPSKO SMUČANJE IN DESKANJE na smučišču Krvavec, povratek do 15.00
2. DRSANJE v hali Tivoli, povratek do 13.00
3. POHOD Rakek in okolica, povratek do 12.40

Oprema:
– smučarji: smuči ali smučarska deska, palice, smučarski čevlji, smučarska očala, čelada, kombinezon, rokavice;
– drsalci: drsalke (lahko si jih izposodite na drsališču za 4 evre), topla zimska oblačila, zimske rokavice;
– pohodniki: pohodniški čevlji in pohodniška oblačila.

V primeru, da bo v sredo dopoldan močno deževalo, bo športni dan odpadel in učenci/ke bodo imeli pouk po sredinem urniku. V primeru odpovedi bo že zjutraj obvestilo na šolski spletni strani.

Športni pozdrav