OBVESTILO

V četrtek, 21. 4. 2002, bodo imeli učenci 4. razreda NARAVOSLOVNI DAN – VODA.  Odšli bomo v Dolenje Jezero, kjer bomo pod vodstvom učitelja spoznavali lepote Cerkniškega jezera. V muzeju si bomo ogledali  živo maketo Cerkniškega jezera, multimedijsko predstavitev ptic, izdelavo drevakov ter še mnogo zanimivih stvari.

Otroci naj bodo oblečeni v udobna oblačila ter obutev. S seboj naj imajo nahrbtnik za malico, ki jo dobijo v šoli. V primeru slabe vremenske napovedi, naj bodo oblečeni in obuti v nepremočljiva oblačila.

Naravoslovni dan bomo pričeli ob 7. 45 in zaključili ob 13. 00.  Ceno vstopnice (5 eur) + avtobusnega prevoza bomo dodali k položnici za malico.

Lep pozdrav                                                                                             Špela Zalar in Julija Bombač