1. a, 1. b, 3. a:

V torek, 20. 9. 2022, se bomo z učenci odpravili v plezalni center Verd, na Vrhniki. Otroci se bodo preizkusili v plezanju in igrah povezanih z njim. Otroci naj bodo v šoli ob 8.10. Otroci naj imajo s seboj lahka športna oblačila ter šolske copate in bidon z vodo. Vse naj bo pospravljeno v nahrbtniku, kamor bo šla še šolska malica, ki jo bodo vzeli tik pred odhodom. Strošek plezanja, vaditeljev in prevoza (cca. 8 € in prevoz) bomo prišteli položnici za malico.

2. a, 1. c, 2. b, 3. b

V sredo, 21. 9. 2022, se bomo z učenci odpravili v plezalni center Verd, na Vrhniki. Otroci se bodo preizkusili v plezanju in igrah povezanih z njim. Otroci naj bodo v šoli ob 8.10. Otroci naj imajo s seboj lahka športna oblačila ter šolske copate in bidon z vodo. Vse naj bo pospravljeno v nahrbtniku, kamor bo šla še šolska malica, ki jo bodo vzeli tik pred odhodom. Strošek plezanja, vaditeljev in prevoza (cca. 8 € in prevoz) bomo prišteli položnici za malico.

Športni pozdrav