Spoštovani starši!

Letos lahko prvič 0,3 % dohodnine namenite našemu Šolskemu skladu Rakec*. To lahko storite na dva načina:

• izpolnite obrazec ZAHTEVA za namenitev dela dohodnine in ga oddate osebno ali po pošti pristojnemu finančnemu uradu (obrazec že vsebuje podatke za Šolski sklad Rakec),
  • izpolnite vlogo za namenitev dela dohodnine preko portala e-davki. Po prijavi v portal poiščete na levi strani zavihek »Namenitev dela dohodnine« in vpišete našo davčno številko: 36025283 ter na koncu vrstice v spustnem seznamu določite višino 0,3 %. Spodaj kliknete gumb »Oddaj vlogo«.

Priporočamo se in se vam za prispevek že vnaprej zahvaljujemo.

*Vsak državljan Republike Slovenije lahko do 1% svoje dohodnine nameni za podporo nepridobitnim dobrodelnim organizacijam. Če se za donacijo ne odloči, se dohodnina vrne v Proračun RS. Oddani podpisani obrazci veljajo do preklica oziroma do nove zahteve.