Prijatelj navadno sedi
je vedno tam,
kamor ne upaš sam.

(Saša Vegri – Prijatelj)

“SKUPAJ SE IMAMO DOBRO” je geslo letošnjega tedna otroka. Navdih za temo so našli v pesmi “Skp se mava dobr“, avtorja Nipke-ja, ki je tudi ambasador letošnjega tedna otroka.

Na matični šoli smo učenci prve triade praznovali vsak dan. Osredotočili smo se na prijateljstvo, igrivost, gibanje, druženje in ustvarjalno razmišljanje. V ponedeljek smo se na igrišču igrali različne igre in skupaj zaplesali ob ritmih glasbenih uspešnic, v torek je vsak učenec narisal, kaj rad počne v prostem času in zaplesal s svojimi prijatelji. V sredo so se tretješolci odpravili raziskovat kmetijo, prvošolci in drugošolci pa smo ustvarjali z naravnimi materiali in lovili milne mehurčke. V četrtek nas je obiskal policist, s katerim smo raziskovali okolico šole in se pogovorili o varnosti v prometu. Teden smo sklenili s požarno vajo, saj je mesec oktober tudi mesec požarne varnosti.

V galeriji si lahko ogledate fotografije.