Med 20. 11. 2023 in 1. 12. 2023 bo potekala virtualna tržnica srednjih šol in poklicev.
Namen tržnice je, da učenci spoznajo čim več srednji šol in programov ter tudi tako primerneje zase izberejo ustrezni program srednje šole.

V teh dveh tednih se bo učencem predstavilo 24 srednjih šol, predstavljeni pa bodo tudi poklici v policiji in vojski.

Predstavitve bodo potekalo v živo, virtualno. Učenci se glede na interes pridružijo izbranemu videokonferenčnemu srečanju. Najprej poslušajo predstavitev, nato pa lahko postavljajo vprašanja in pridobijo informacije, ki jih zanimajo.

Seznam srednjih šol s povezavami do videokonferenčnih srečanj pa najdete TUKAJ.

V kolikor imate težave z vstopom v videokonferenčno srečanje, pišite svetovalni delavki, ki je srečanje pripravila, in vam bo pomagala.