V ponedeljek, 4. 3. 2024, se bomo z učenci 3. a, 3. b, 4. a in 4. b odpravili v Vodno mesto Atlantis v Ljubljani. Otroci naj bodo v šoli ob 8.10 (na Rakeku pred vhodom v prvo triado, na Uncu pa na šoli). Odhod izpred OŠ Rakek je predviden ob 8.15, po poti se ustavimo še na Uncu, kjer poberemo učence. Učenci se bodo preizkusili v plavanju in ostalih zabavnih vodnih aktivnostih. S seboj naj imajo veliko brisačo, kopalke, fen, plavalno kapo (dolgolaske in dolgolasci), plastično vrečko za mokre stvari in dodatno pijačo. Vse naj bo pospravljeno v nahrbtniku, kamor bo šla še šolska malica, ki jo bodo vzeli tik pred odhodom (s seboj naj imajo prazno plastenko oz. bidon, v katerega bodo natočili sok, ter plastično posodo za sendvič). Povratek je predviden med 13.15 in 13.30 na Rakek, otroke bomo odložili tudi na Uncu.

Športni pozdrav.

Matjaž Gregorčič