V torkovem jutru naši učitelji niso potrebovali budilke, saj se je otroški klepet po domu razlegal že ob (pre)zgodnji uri. Jutro smo začeli aktivno, z jutranjo telovadbo, nato pa odšli na zajtrk. V dopoldanskem času nas je animatorka Polonca popeljala po letovišču in nam razkazala zanimive rastline, ki jih najdemo tam. Spoznali smo, da je ginko v resnici iglavec, bambus najhitreje rastoča rastlina na svetu, oleander pa so kot strupenega prepoznali že Napoleonovi vojaki. Po malici smo se odpravili na bazen, nato pojedli kosilo in se nekoliko spočili. Sledila sta pisanje razglednic in izdelava svetilk za jutrišnji pohod med vinogradi. Po popoldanskem plavanju in večerji smo se pripravili na večerno animacijo. Tokrat smo se oblekli karseda “odštekano”. Naša sošolka Brina je zmagala med dekleti.

Morski pozdrav
Petošolci in učitelji Teja, Monika, Klavdija, Matjaž ter Anita