V četrtek, 28. 11. 2019, se bo v športni dvorani Rakek ob 19.00 uri odvijal dobrodelni koncert Željam naproti v organizaciji OŠ »Jožeta Krajca« Rakek. Poleg drugih nastopajočih se bodo člani vseh delujočih zborov na matični šoli združili v enega. Na odru bo tako 86 učencev, ki obiskujejo šolski pevski zbor.

Pevci bodo generalko imeli na dan dogodka predvidoma ob 13.00. Takrat bodo odsotni pri rednem pouku. Popoldne pa naj na koncert pridejo ob 17.00 uri, in sicer v prostore prve triade (učilnice 1. in 2. razreda ter vrtca). Tam jih bodo prevzele učiteljice in jih pospremile v razrede.

Otroci bodo ves čas koncerta z učiteljicami in jih boste lahko prevzeli po končanem dogodku v učilnicah 1., 2. razreda ter igralnici vrtca. Na vratih bo označeno ime zbora, v katerega je vključen vaš otrok.

Zaradi zagotavljanja varnosti vas lepo prosim, da se pred prevzemom otroka, po končanem koncertu, obvezno javite učiteljici, ki bo odgovorna za vaše otroke.

Prireditev bo snemana in slikana s strani organizatorja, saj je javne oblike.

Za več informacij sem vam na voljo na naslovu: tina.milavec@guest.arnes.si

Hvala za razumevanje in lep pozdrav,

Tina Milavec, mentorica šolskih pevskih zborov